7.5 C
Ohrid
сабота, април 20, 2024
ПочетнаЗабаваШеикот ги жали парите по Роналдо: Дадов 200 милиони, а тој знае...

Шеикот ги жали парите по Роналдо: Дадов 200 милиони, а тој знае само да направи „Сиууу”.

На социјалните мрежи се појави видео кое го привлече невиденото внимание на фудбалските фанови ширум светот…Роналдо со својата игра ги разочара навивачите, тренерот Руди Гарсија, а на интернет се појави видео на кое наводно еден од сопствениците на богат клуб го критикува Кристијано Роналдо.

„Шеикот“ експлодира по очајната игра на скапата ѕвезда.

spot_img
spot_img
ПОВРЗАНИ СТАТИИ

Најпопуларни

Повеќе постови

Мицкоски ги повика Апасиев и Димитриевски на обединување за македонско национално единство.

ВМРО-ДПМНЕ ги покани Апасиев и Димитриевски на обединување ВМРО-ДПМНЕ ги покани Апасиев и Димитриевски на обединување за македонско национално единство. Повкиот го упати лично...

Мицкоски до Ковачевски: Со вас Македонија нема европска иднина, со Артан и Али заглавивте во калта на вашите ситни интереси и среброљубие

ВМРО-ДПМНЕ денеска одржа митинг и во Берово, каде пред присутните се обрати и претседателот Христијан Мицкоски, кој му одговори на Димитар Ковачевски кој во...

Бисера: До 2028 нови 194 километри безбедни и модерни автопати и реконструкција на 950 киломерти патишта низ целата држава.

До 2028 нови 194 километри безбедни и модерни автопати и реконструкција на 950 киломерти патишта низ целата држава. Ги впишавме македонските патишта во мапата на...

Димитириевски: Нема теорија да коалицираме со СДСМ

Со актуелното раководство на СДСМ, кое многу се огреши, нема теорија да коалицираме. Со ВМРО-ДПМНЕ, прво да расчистат со заостанати коруптивни дела од претходната...