14.9 C
Ohrid
сабота, април 13, 2024
ПочетнаЗабаваЛатас откри дека има тетоважа од девојката со која прв пат имал...

Латас откри дека има тетоважа од девојката со која прв пат имал односи

Новинарот Драган Павловиќ-Латас вчера беше гостин во подкастот на Јутјуберот, Стефан Лазаров.

Ова воедно беше и прв подкаст на Лазаров, а Латас како и обично направи шоу, а откри и работи од неговиот приватен живот кои досега не сме ги знаеле.

Латас откри на колку години го имал првото сексуално искуство, како ја оставил српската пејачка Светлана Цеца Ражњатовиќ на сред вечера, но и дека има тетоважа од неговата прва сексуална партнерка.

Во подкастот на Лазаров, Латас нормално не изостави и политички теми, откири какво мислење има за Васко Ефтов, Бранко Геровски но и за Димитар Апасиев.

Повеќе детали погледнете во видеото:
ТУКА

spot_img
spot_img
ПОВРЗАНИ СТАТИИ

Најпопуларни

Повеќе постови

Мицкоски го нарече Пендаровски кукавица..

На митингот на кандидатката Гордана Силјановска-Давкова во Тетово претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски нагласи дека Стево Пендаровски и СДСМ ништо не зборувале за извештајот...

Пендаровски убеден дека ќе победи: Точно за еден месец од денеска започнува мојот втор мандат

Пред жителите на Карпош вечерва претседателскиот кандидат Стево Пендаровски повтори дека без остаток беше и ќе остане претседател за сите. Ова, како што рече...

Македонската Традиционална Таеквон-до Федерација (ИТФ) дел од Европската Таеквон-до ИТФ елита во Копер–Словенија

Македонската Традиционална Таеквонд-о Федерација (ИТФ) дел од Европската Таеквон-до ИТФ елита во Копер–Словенија Македонската Традиционална Таеквон-до Федерација (Таеквондо ИТФ) под водство на претседателот Марјанчо Лазаревски...

Започна завршната фаза од реконструкцијата на улицата 7. Ноември во Охрид.

Започна завршната фаза од реконструкцијата на улицата 7. Ноември. Таму започнаа активности за гребење на постоечкиот асфалт, по што следуваат подготовките за асфалтирање. Претходно на...