15.9 C
Ohrid
понеделник, април 15, 2024
ПочетнаМакедонијаГерманската компанија Pure Air L.L.C бара 30 агенти за продажба од Скопје,...

Германската компанија Pure Air L.L.C бара 30 агенти за продажба од Скопје, Тетово, Гостивар, Струга, Прилеп Охрид и Куманово-Плата до 1.500 евра !!!!

Германската компанија Pure Air L.L.C бара 30 агенти за продажба!

Скопје, Тетово, Гостивар, Струга, Прилеп Ohrid и Куманово

Сакате да се остварат вашите соништа за добра и стабилна работа, а потоа аплицирајте!
Условите што мора да бидат исполнети за агент за продажба се како што следува:
Средно образование
Да има возачка дозвола од категорија Б.
Личен автомобил
Бидете комуникативни (знаење во директна продажба)
Компанијата нуди многу добри услови за работа
• Работно време 16:00h – 20:00h
Плата по европски стандард (do 1500€)
Редовни патувања во странство
Семинари на месечно ниво
5 дена тренинг
Сертификација по обуки
Сите заинтересирани страни треба да се пријават преку оваа е-адреса, Ве молиме испратете го вашето CV
[email protected]
За какви било дополнителни информации, можете да го контактирате овој телефонски број
+389 70964412

spot_img
spot_img
ПОВРЗАНИ СТАТИИ

Најпопуларни

Повеќе постови

Влада: 24 април и 8 мај се неработни денови, се препорачува и приватниот сектор да не работи

Деновите кога ќе се одржат изборите за претседател на Македонија и за пратеници во Собранието се прогласени за неработни денови за сите граѓани на...

Пецаков уште еднаш им одговори на сите што сакаат да го оцрнат предизборно !

🗣Со оглед на тоа дека бев прозван од некои иницијативи и медиуми во врска со изградба на хотел во месноста Горица, а во интерес...

Голема акција во Идризово: Уапсени 17 затворски полицајци, веќе се однесени во Суд

Во голема акција во затворот Идризово утрово, уапсени се 17 припадници на затворската полиција, кои веќе се во Суд. Акцијата ја води Обвинителството за организиран...

О2: Мијалкови започнаа да градат луксузен хотел во Охрид, уништена шума стара 70 години

Во Охрид, над Горица 3 започнува градба на хотел, а за таа цел е унишена стара шума над 70 години која ја засадиле жители...