9.9 C
Ohrid
сабота, февруари 24, 2024
ПочетнаМакедонија29-годишното момче по кое се трагаше седум дена во браната кај селото...

29-годишното момче по кое се трагаше седум дена во браната кај селото Дрвош, струмичко е пронајдено мртво.

Потрагата по струмичанецот започна веднаш откако беше пријавен за исчезнат. Пријавата во полиција беше од Итна медицинска помош. Кажале дека влегол во браната и не излегол.
29-годишното момче по кое се трагаше седум дена во браната кај селото Дрвош, струмичко е пронајдено мртво. Противпожарната единица го извлекла безживотното дело. Во потрагата беа вклучени тим од пожарникари.
Потрагата по струмичанецот започна веднаш откако беше пријавен за исчезнат.

spot_img
spot_img
ПОВРЗАНИ СТАТИИ

Најпопуларни

Повеќе постови

Штипјанец на куќата си направил мини ветерница, па сега комшиите се жалат бидеќи била бучна па неможеле да спијат навечер !!

Мини ветерница на покрив во Штип Ентузијаст од улицата „Димо Хаџи Димов“ во Штип на покривот од својата куќа си направил мини ветерница. Експериментот веројатно...

Џафери “упадна” во СВР Тетово, па ги искара вработените: Колку луѓе тука работите во оваа канцеларија ?!?!?!

Во улога на инспектор, техничкиот премиер, Талат Џафери беше во посета на СВР Тетово. Тој во една канцеларија затекна куп луѓе, а на прашање...

Сашко Коцев: Ајде сите пред МВР да играме оро и да не сликаат групно за пасош, исто како на свадба !!!

На „Златна бубамара“ се врати Сашко Коцев, откако лани не го водеше шоуто поради претходно договорени обврски. Коцев не беше официјален водител, туку неговите...

Пасоши ќе има за сите: Дочек на обрасците за пасоши на „Богородица“

Дочек на обрасците за пасоши на „Богородица“ Дополнителниот заменик министер за внатрешни работи Митко Бојмацалиев на Граничниот премин Богородица, синоќа ги пречека новите 140.000 обрасци...