21.8 C
Ohrid
сабота, јули 20, 2024
Tags Интегра и Партијата за целосна еманципација на Ромите.

Tag: Интегра и Партијата за целосна еманципација на Ромите.

Стевчо Јакимовски денеска ја официјализира коалицијата „Храбро за Македонија“, во која...

0
Лидерот на ГРОМ и актуелен градоначалник на Карпош, Стевчо Јакимовски денеска ја официјализира коалицијата „Храбро за Македонија“, во која ќе учествуваат – ГРОМ, Интегра...