19.9 C
Ohrid
петок, јули 19, 2024
Tags Srede bel den vo skopje

Tag: Srede bel den vo skopje

Среде бел ден во центарот на Скопје, маж се самозадоволувал пред...

0
На 09.10.2021 во 14.45 часот Ф.Ј.(39) од Р.Австрија, со престојувалиште во Скопје во СВР Скопје пријавила дека околу 11.00 часот во Скопје, на подрачјето...