22.9 C
Ohrid
вторник, јули 23, 2024
Tags во која ќе учествуваат – ГРОМ

Tag: во која ќе учествуваат – ГРОМ

Стевчо Јакимовски денеска ја официјализира коалицијата „Храбро за Македонија“, во која...

0
Лидерот на ГРОМ и актуелен градоначалник на Карпош, Стевчо Јакимовски денеска ја официјализира коалицијата „Храбро за Македонија“, во која ќе учествуваат – ГРОМ, Интегра...