25.9 C
Ohrid
четврток, јуни 24, 2021
Почетна Македонија Видео: Во Охрид на сред изборна кампања, за глас повеќе асфалтираат...

Видео: Во Охрид на сред изборна кампања, за глас повеќе асфалтираат улици и во вечерните часови

Translate (Eng):[gtranslate]

Кога се во прашање гласовите пред избори, не е важно

колку е часот и дали смее или не смее да се асфалтира…..

РЕКЛАМА
- Реклами -