17.9 C
Ohrid
вторник, јуни 15, 2021
Почетна Uncategorized @mk И ПОСЛЕ НЕМАЛО РАБОТА ВО МАКЕДОНИЈА: СЕ БАРА КАЛУЃЕРКА !!

И ПОСЛЕ НЕМАЛО РАБОТА ВО МАКЕДОНИЈА: СЕ БАРА КАЛУЃЕРКА !!

Translate (Eng):[gtranslate]

Младите кукаат дека нема работа во Македонија дека е тешко… абе дечки не ви се работи еве ви отворен оглас за работа.

РЕКЛАМА
- Реклами -