18.8 C
Ohrid
понеделник, јуни 21, 2021
Почетна Македонија ФОТО: Никој нас не може да ни помогне, ни поп ни Папа...

ФОТО: Никој нас не може да ни помогне, ни поп ни Папа ни оџа !!

Translate (Eng):[gtranslate]

Фотографирано на плоштадот Македонија, по мисата што ја одржа Папата Франциско во Скопје.

Се моллиш со Папата, а знамето го фрлаш на земја! Не оди тоа така!

РЕКЛАМА
- Реклами -