21.8 C
Ohrid
четврток, август 5, 2021
Почетна Забава Тој во белото до Дунавка беше Папата...

Тој во белото до Дунавка беше Папата…

Translate (Eng):[gtranslate]

Дунавка Трифуновска го бркаше папата за селфи, манекенката направи драма пред спомен куќата Мајка Тереза.

РЕКЛАМА
- Реклами -