0.9 C
Ohrid
среда, јануари 26, 2022
Почетна Забава Тој во белото до Дунавка беше Папата...

Тој во белото до Дунавка беше Папата…

Translate (Eng):[gtranslate]

Дунавка Трифуновска го бркаше папата за селфи, манекенката направи драма пред спомен куќата Мајка Тереза.

РЕКЛАМА