7.2 C
Ohrid
вторник, ноември 24, 2020
Почетна Македонија Требаше името да го смениме за да влеземе во финале??

Требаше името да го смениме за да влеземе во финале??

Translate (Eng):[gtranslate]

По шест неуспешни години, Македонија конечно се пласираше во финалето на „Евровизија“. Вечерва во Тел Авив Тамара Тодевска имаше моќен настап со кој обезбеди место во саботното финале.

РЕКЛАМА
- Реклами -