Translate (Eng):

По шест неуспешни години, Македонија конечно се пласираше во финалето на „Евровизија“. Вечерва во Тел Авив Тамара Тодевска имаше моќен настап со кој обезбеди место во саботното финале.


ОСТАВИ КОМЕНТАР

Please enter your comment!
Please enter your name here