0.9 C
Ohrid
среда, јануари 26, 2022
Почетна Забава Упс нешто ѕирна: Водителката на Евросонг ги покажа гаќичките (ФОТО)

Упс нешто ѕирна: Водителката на Евросонг ги покажа гаќичките (ФОТО)

Translate (Eng):[gtranslate]

Една од водителките на вечерашниот Евросонг е израелскиот модел Бар Рафаели.Таа една од заштитните лица на Израел па затоа организаторите и направија чест да ја води

Евровизијата во Тела Авив. Бар има 33 години и е позната како поранешна девојка на Леонардо Ди Каприо.

РЕКЛАМА

Таа имаше непријатна ситуација на генералната проба. Поради прекусото здолниште целиот свет ги виде нејзините гаќички