14 C
Ohrid
среда, јуни 26, 2019
Почетна Македонија Тамара Тодевска: Ќе беше глупаво да купевме амбулантни возила а да не...

Тамара Тодевска: Ќе беше глупаво да купевме амбулантни возила а да не отидевме да ја преставиме Северна Македонија

Translate (Eng):[gtranslate]

Што ќе ни се Амбулантни Возила бе Тамра Тодевска важно цел свет дозна за #Северна и секако за тебе, посебно за тебе, од причина што никој не те знаеше пред, а за брзо време ќе те заборават и потоа.
Ама јбг, народ, “без везе”нели?
Битно стана позната ти, дознаа за тебе.

РЕКЛАМА
- Реклами -