23.3 C
Ohrid
четврток, јули 29, 2021
Почетна Забава ''Охридски матурант 5-та вечер 6-ти ден''

”Охридски матурант 5-та вечер 6-ти ден”

Translate (Eng):[gtranslate]

Сигурно стриково славел 30 години од матура 5-та вечер, па сега го чека семафорот да светне зелено за да се спреми за 6-та вечер. 🙂

РЕКЛАМА
- Реклами -