12.9 C
Ohrid
понеделник, октомври 25, 2021
Почетна Забава СЕЗОНАТА ЈА ПРОГЛАСУВАМЕ ЗА ОТВОРЕНА: СЕКС НА ПЛАЖАТА ДАЛЈАН ВО ОХРИД (ВИДЕО)

СЕЗОНАТА ЈА ПРОГЛАСУВАМЕ ЗА ОТВОРЕНА: СЕКС НА ПЛАЖАТА ДАЛЈАН ВО ОХРИД (ВИДЕО)

Translate (Eng):[gtranslate]

Сексот на плажа е меѓу работите за кои може да мислиме дека се крајно романтични и возбудливи. Да, плажата дефинитивно создава чувство на романтика, но овој пар дефинитивно ја претера. Среде бел ден во вода имаше секс на плажата Далјан во Охрид.

РЕКЛАМА