30.9 C
Ohrid
среда, август 4, 2021
Почетна Македонија Руски поп за малку што не го задави новороденчето

Руски поп за малку што не го задави новороденчето

Translate (Eng):[gtranslate]

Вознемирувачкото видео не е прво од ваков тип и токму тоа е уште пострашно. Во најновото видео, бебето вреска од страв, додека попот е упорен да ја заврши процедурата.

Во еден момент дури мајката интервенира, не сакајќи да продолжи тортурата врз нејзиното 1-годишно бебе.

„Бебето има гребаници по неговиот грб и врат. Сега има панични напади и хистерија, се плаши од сè,“ тврди мајката.

РЕКЛАМА

„Вака ги крстам децата веќе 26 години,“ била изјавата со која попот се бранел.

Уште едно предупредување, видеото е вознемирувачко:

- Реклами -