-1.1 C
Ohrid
петок, декември 8, 2023
ПочетнаМакедонијаШокантно видео: Tаткото на Боки 13 тепа свештеник

Шокантно видео: Tаткото на Боки 13 тепа свештеник

Телевизија Алфа објави шокантно видео од
нападот на Боки 13 односно Бојан Јовановски и
неговиот татко Миле врз поп на МПЦ.
Во видеото кое е најава за репортажи кои Алфа
ги најавува за наредните денови се гледа како
таткото Миле и Боки 13 вршат вербални и
физички напади врз свештеник кој се обидува
да влезе во својот дом.

spot_img
ПОВРЗАНИ СТАТИИ

Најпопуларни

Повеќе постови

И шоферот на Палчо доби гратис шишање за во Шутка !!!

Судија на претходна постапка од Основниот кривичен суд Скопје го прифати предлогот на Обвинителството, и му одреди 30-дневен притвор на возачот кој го возел...

Првото селфи на Боки 13 откако е на слобода- Мора да признаеме како за болен човек, добро изгледа !!!

Бојан Јовановски, познат како Боки 13 објави фотографија на својот Фејсбук, прво селфи на слобода. „Првото селфи на слобода после повеќе од 4 години. Господ...

Возачот на Палчо не чувствува вина: Јас го возев на болница

Стефан Димковски, кој го превезуваше Љупчо Палевски-Палчо и заврши во притвор, не чувствува вина во случајот со убивањето на Вања Ѓорчевска, одговори тој на...

Мајката на Вања: Не можам да разберам, се ми е нереално – Со сопругот бевме 5 години разделени, но бевме во добри односи.

Зорица Ѓорчевска, мајката на Вања Ѓорчевска (14) која беше убиена кај скопското село Бразда за српска „Република“ изјавува дека важно и е само да...