18.8 C
Ohrid
понеделник, јуни 21, 2021
Почетна Македонија Скопјанец сексуално злоставил ќерка на негова пријателка

Скопјанец сексуално злоставил ќерка на негова пријателка

Translate (Eng):[gtranslate]

Скопјанка во текот на вечрашниот ден пријавила дека нејзиин познаник се обидел да ја силува нејзината ќерка, но за среќа не успеал.

Според пријавеното, вчера во 12.30 часот во СВР Скопје, А.А.(51) од Скопје пријавила дека нејзин познаник И.Н. се обидел да изврши обљуба врз нејзината ќерка, но не успеал.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

РЕКЛАМА
- Реклами -