7.9 C
Ohrid
сабота, септември 25, 2021
Почетна Забава И ТИТО ИМАЛ „СЕЛФИ“ ФОТКА ЗА НА ИНСТАГРАМ – ЕВЕ ЈА (ФОТО)

И ТИТО ИМАЛ „СЕЛФИ“ ФОТКА ЗА НА ИНСТАГРАМ – ЕВЕ ЈА (ФОТО)

Translate (Eng):[gtranslate]

Пред своето време – дури и другарот Тито има селфи фотка. Ова е фотографија каде Броз сам си се слика во огледало.

РЕКЛАМА
- Реклами -