4.9 C
Ohrid
недела, декември 10, 2023
ПочетнаЗабава52годишната Снежана реши да се подмлади ТАМУ ДОЛУ, па без срам одлучи...

52годишната Снежана реши да се подмлади ТАМУ ДОЛУ, па без срам одлучи да се пофали…

BUKVAR.CLUB
ФОТО: Снежана (52) реши да се подмлади ТАМУ ДОЛУ, па без срам одлучи да се пофали
МОЗАИК
02.10.2021. 19:47
ФОТО: Снежана (52) реши да се подмлади ТАМУ ДОЛУ, па без срам одлучи да се пофали

Снежана Дакиќ реши да ja „освежи“ својата интимна регија, а за тоа им се пофали на следбениците на социјалните мрежи.

Водителката се одлучи заеден посебен третман, па ги претстави деталите за кои и тоа како се полемизира.

– Ги зајакнува вагиналните мускули по породувањето, но и во инконтиненција – при напор, смеење, кашлање и кивање – напиша Снежана на Инстаграм.

Со ваков третман пред неколку години се пофали дека направила и Сузана Манчиќ..

spot_img
ПОВРЗАНИ СТАТИИ

Најпопуларни

Повеќе постови

Перо Антиќ активно учествува во предизборната кампања на Вучиќ

Перо Антиќ веќе некое време објавува фотографии и видеа на неговите профили од политичкиот ангажман Во Србија идната недела ќе се одржат избори, а во...

Истиот лек во Германија е 310, а во Македонија 970 денари!

Ова е лекот Ко Росвера од 20 мг и 10 мг. Го препишуваат главно кардиолозите, а служи за одржување на ниско ниво на холестеротот...

Бил Гејтс: Интернетот помогна „лудите“ луѓе да се најдат едни со други

Мултимилијардерот Бил Гејтс изјави дека првично мислел дека Интернетот ќе го направи светот позаснован на факти, дека ќе стане рационален, но дека подоцна сфатил...

Османи: Следната мисија на ДУИ е претседател на државата

Портпаролот на ДУИ, Бујар Османи денеска во изјава за медиумите рече дека следната мисија на ДУИ е претседател, бидејќи тоа е единствената функција која...