2.7 C
Ohrid
петок, декември 8, 2023
ПочетнаЗабаваЗоки Фаци покажа на кого е висок, строен, и убав.

Зоки Фаци покажа на кого е висок, строен, и убав.

Контроверзниот поранешен водител и инфлуенсер покажа на кого личи.

Важи за човек кој секогаш го кажува она што го мисли, а во последно време е многу активен и на социјалните мрежи.
Својата кариера ја започнал уште многу млад, а за кратко време се стекна со голема популарност.

Зоки отсекогаш важел за голем пофесионалец, а можност имал да прави интервју со најголемите ѕвезди од Балканов.

Секогаш без влакна на јазикот и со директни прашања, тој важи за многу „незгоден“ новинар за соработка.

Сепак Зоки реши да ја промени професијата барем засега и да стане инфлуенсер, облечен во скапа гардероба често става готографии како ужива во скапи ресторани со згодни девојки…
Тој денес на социјалните мрежи сподели фотографија од неговиот татко, висок и строен како него, а мора и да признаеме навистина си личат, фотографијата е во црно- бело издание облечен во полициска униформа..

spot_img
ПОВРЗАНИ СТАТИИ

Најпопуларни

Повеќе постови

И шоферот на Палчо доби гратис шишање за во Шутка !!!

Судија на претходна постапка од Основниот кривичен суд Скопје го прифати предлогот на Обвинителството, и му одреди 30-дневен притвор на возачот кој го возел...

Првото селфи на Боки 13 откако е на слобода- Мора да признаеме како за болен човек, добро изгледа !!!

Бојан Јовановски, познат како Боки 13 објави фотографија на својот Фејсбук, прво селфи на слобода. „Првото селфи на слобода после повеќе од 4 години. Господ...

Возачот на Палчо не чувствува вина: Јас го возев на болница

Стефан Димковски, кој го превезуваше Љупчо Палевски-Палчо и заврши во притвор, не чувствува вина во случајот со убивањето на Вања Ѓорчевска, одговори тој на...

Мајката на Вања: Не можам да разберам, се ми е нереално – Со сопругот бевме 5 години разделени, но бевме во добри односи.

Зорица Ѓорчевска, мајката на Вања Ѓорчевска (14) која беше убиена кај скопското село Бразда за српска „Република“ изјавува дека важно и е само да...