28.9 C
Ohrid
понеделник, јули 26, 2021
Почетна Забава Подобро е да се задржи достоинство отколку работа: Келнер им ја шлапна...

Подобро е да се задржи достоинство отколку работа: Келнер им ја шлапна тортата во лице на две Инста-блогерки

Translate (Eng):[gtranslate]

Девојките биле доста популарни на инстаграм, па побарале друг да ги послужи бидеќи не биле задоволни од изгледот и послугата овие момци, па со висок тон сакаа да го решат овој проблем.

 

РЕКЛАМА
- Реклами -