11.7 C
Ohrid
сабота, септември 26, 2020
Почетна Забава Охридските легенди со нова видео реклама: Нема повеќе тантара п'нтара, Пендик си...

Охридските легенди со нова видео реклама: Нема повеќе тантара п’нтара, Пендик си купи печка на пелети

Translate (Eng):[gtranslate]

Охридски Кармен Бауцентар денес ја стартуваше новата рекламна кампања во која главни ликови се супер популарните охриѓани Пендик и Митич. Откако видеото во кое се појавуваат неодамна стана вирално на интернет, Супер радио подготви комплетна маркетинг кампања, инспирирана од истото, за продажба на печките на пелети во Кармен Бауцентар.

РЕКЛАМА
- Реклами -