29.9 C
Ohrid
четврток, јуни 24, 2021
Почетна Забава Чист Македонец, од село Новиаци битолско, близу РЕК

Чист Македонец, од село Новиаци битолско, близу РЕК

Translate (Eng):[gtranslate]

Како бе не го знаете? Брат му се вика Димче, живее во Горно Оризари.

РЕКЛАМА
- Реклами -