20.9 C
Ohrid
вторник, јуни 15, 2021
Почетна Забава Никогаш поубава: Многумина од вас сигурно се прашуваат каде е и како...

Никогаш поубава: Многумина од вас сигурно се прашуваат каде е и како изгледа сега мега популарната Касандра

Translate (Eng):[gtranslate]

Постарите сигурно ќе се сетат на популарната венецуелска серија Касандра од деведесеттите години која пред телевизорите ги собираше и млади и стари.

Оваа серија постигна неверојатен успех а главната хероина Кораина Торес имаше статус на холивудска ѕвезда. Кораима дојде дури и во Македонија и не можеше да поверува колку е популарна.

Кораима и денеска е убава и времето како да застанало за неа. Има 46 години, сопруг и дете и се посвети на снимање филмови.

РЕКЛАМА

За сериите вели дека веќе не и се предизвик и оти повеќе од ликот на Касандра не може да постигне.

- Реклами -