8.6 C
Ohrid
недела, март 3, 2024
ПочетнаЗабаваСузана Гавазова слави роденден, сопругот и подари Бурек и Јогурт, но кога...

Сузана Гавазова слави роденден, сопругот и подари Бурек и Јогурт, но кога го погледна вториот подарок падна на газ.(ВИДЕО)

Познатата пејачка Сузана Гавазова вчера го прослави својот роденден 42, а нејзините најблиски се потрудија овој ден да го памети уште долго.

Прв кој и честита роденден бил нејзиниот сопруг Јасмин, кој смислил одлична идеја како да ја изненади.

 


Имено, Јасмин најпрво и донел украсна кутија во која имало бурек, но подоцна тој донел и букет цвеќе во која имало и кутија со накит.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Suzana (@suzanagavazova)


Погледнете:

spot_img
spot_img
ПОВРЗАНИ СТАТИИ

Најпопуларни

Повеќе постови

Битолчанец ги искоцкал парите, па го запалил казиното.

35-годишник подметнал пожар во казино, соопштија од Битолската полиција. Според информациите, синоќа во 02.15 часот во Битола, полициски службеници од СВР Битола го лишиле од...

Пендаровски објави: Собрани се 10.000 потписи за неполни пет часа

Актуелниот претседател, Стево Пендаровски, кој се кандидира за втор мандат на претседателските избори објави дека за помалку од пет часа успеал да собере 10.000...

Силјановска Давкова за само четири часа собра над 15.000 потписи

За само четири часа, во периодот од осум изутринава до 12 часот кандидатката за претседател на Македонија, Гордана Силјановска Давкова над 15.000 граѓански потписи...

Јанкулоска со поддршка за Силјановска-Давкова

Поддршка за мојата професорка, затоа што докажа дека жената истовремено може да биде добра мајка, посветена сопруга и експерт во својата професија – сочуствителна...