Приведени полицајци – силувале 17 Годишна Девојка

Единаесет полицајци  се наоѓаат на обвинителна клупа обвинети за кривично дело Присилување на малолетно лице на  сексуален акт .

Според истрагата , ноќта на 26 август во селото Витажево кај Анапа Русија , полициските службеници,  ја виделе малолетничката со својот дечко  и ја привеле под изговор дека прави кривично дело, а потоа ја  ја присилиле да има секс со нив.

 

Девојката имала 17 Години член на одбојкарски тим од Москва кои биле дојдени на натпревар во градот Анапа .

 

ОСТАВИ КОМЕНТАР

Please enter your comment!
Please enter your name here