20.9 C
Ohrid
вторник, јуни 15, 2021
Почетна Македонија Ексклузивно видео: Крадци снимени додека прават пустош во с.Волино - Охридско (Бегај...

Ексклузивно видео: Крадци снимени додека прават пустош во с.Волино – Охридско (Бегај бе каурин ќе ти ја сотрам фамилијата)

Translate (Eng):[gtranslate]

Жителите на Волино остаа без своите ореви, ова е најбизарната информација која денес ќе ја чуете. Волинчани се соочуваат со вистинска драма изминатиов период, денес син со неговата мајка краделе низ волинските ниви закануваќи им се на сопствениците  дека ќе им ги уништат јаболката, и фамилијата доколку некој ги пријави во Полиција.

 

РЕКЛАМА
- Реклами -