Старлетата Драгана Спасовска: „Мене мајка ми не ме родила за да правам ручек и да чувам деца!“

Старлетата Драгана Спасовска која македонската јавност ја запозна преку „Бекстејџ“ каде зборуваше за својот живот во Дубаи и познанствата со светски познати ѕвезди како што е Роналдињо, во моментов престојува во Скопје, а престојот овде го искористи и за снимање на ново видео.

Станува збор за соработка со Марко Маринковиќ – Слаткар во чии кадри од спотот за неговата нова песна се појавува токму таа и иако цел Фејсбук беше преплавен со натписи и коментари дека раперот останал поздинат кога го видел нејзиното деколте на снимањето, и двајцата пред камерата на „Бекстејџ“ го демантираа ова и открија дека ги врзува исклучиво пријателски однос.А ни откри и дека иако е среќна и заљубена, не планира наскоро да се мажи затоа што нема намера да се затвори дома и да чува деца.
Таа кажа дека не е родена за да сецка салата и пие ракија со маж и…
Целото интервју можете да го погледнете тука:

ОСТАВИ КОМЕНТАР

Please enter your comment!
Please enter your name here