15.9 C
Ohrid
понеделник, април 15, 2024
ПочетнаЗабаваСтарлетата Драгана Спасовска: „Мене мајка ми не ме родила за да...

Старлетата Драгана Спасовска: „Мене мајка ми не ме родила за да правам ручек и да чувам деца!“

Старлетата Драгана Спасовска која македонската јавност ја запозна преку „Бекстејџ“ каде зборуваше за својот живот во Дубаи и познанствата со светски познати ѕвезди како што е Роналдињо, во моментов престојува во Скопје, а престојот овде го искористи и за снимање на ново видео.

Станува збор за соработка со Марко Маринковиќ – Слаткар во чии кадри од спотот за неговата нова песна се појавува токму таа и иако цел Фејсбук беше преплавен со натписи и коментари дека раперот останал поздинат кога го видел нејзиното деколте на снимањето, и двајцата пред камерата на „Бекстејџ“ го демантираа ова и открија дека ги врзува исклучиво пријателски однос.А ни откри и дека иако е среќна и заљубена, не планира наскоро да се мажи затоа што нема намера да се затвори дома и да чува деца.
Таа кажа дека не е родена за да сецка салата и пие ракија со маж и…
Целото интервју можете да го погледнете тука:

spot_img
spot_img
ПОВРЗАНИ СТАТИИ

Најпопуларни

Повеќе постови

О2: Мијалкови започнаа да градат луксузен хотел во Охрид, уништена шума стара 70 години

Во Охрид, над Горица 3 започнува градба на хотел, а за таа цел е унишена стара шума над 70 години која ја засадиле жители...

Загина познат фотограф од Гостивар, албанските партии ги откажаа митинзите

Четириесет и тригодишниот Едмонд Амзаи, познат фотограф од Гостивар и сопственик на фото-студиото „Акон“, денеска загинал во тешка сообраќајна несреќа во Велес, пренесоа медиумите...

Јелена Спенџарска: Имав хејтери оти сум од Берово, ама сепак успеав во животот.

Водителката Јелена Спенџарска е вечерашна гостинка во 11-та епизода на Бомбакис поткастот. Таа раскажува за почетоците на својата кариера, предизвиците со кои се соочувала...

Уапсен па пуштен на слобода бегалецот Грујевски

Екс началникот на Петтата управа во УБК и бегалец, Горан Грујевски вчера бил уапсен во Загреб по распишана меѓународна потерница од македонските власти но...