18.8 C
Ohrid
понеделник, јуни 21, 2021
Почетна Македонија БЛОГЕРИ ОД ЧИКАГО СЕ ЗАЉУБИЈА ВО ЗНАМЕТО НА КУТЛЕШ: ОВА НЕ МОЖЕ...

БЛОГЕРИ ОД ЧИКАГО СЕ ЗАЉУБИЈА ВО ЗНАМЕТО НА КУТЛЕШ: ОВА НЕ МОЖЕ ДА ГО НАЈДЕТЕ ВО ГРЦИЈА, САМО ВО МАКЕДОНИЈА

Translate (Eng):[gtranslate]

Блогерите Одри и Хари од Чикаго, вљубеници во патување низ светот, на Твитер споделија
фотографија од Македонија со шеснаесеткракото сонце, и напишаа:
– Ова не може да го најдете во Грција, само во Македонија.

РЕКЛАМА
- Реклами -