18.3 C
Ohrid
недела, септември 26, 2021
Почетна Македонија Малолетник силувал малолетно девојче во Чаир

Малолетник силувал малолетно девојче во Чаир

Translate (Eng):[gtranslate]

Ноќеска во 00.42 часот во Полициската станица Чаир, жител на Скопје пријавил дека врз неговата малолетна внука била извршена обљуба од страна на нејзиното момче, исто така малолетник.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

РЕКЛАМА
- Реклами -