16.9 C
Ohrid
сабота, јули 24, 2021
Почетна Македонија (ВИДЕО) Нова бомба од Ел Чека: Шекеринска договара гласање во ДИК

(ВИДЕО) Нова бомба од Ел Чека: Шекеринска договара гласање во ДИК

Translate (Eng):[gtranslate]

Шеќерим Ахмети, познат како Ел Чека, објави нова бомба преку социјалните мрежи.

Овојпат се слуша гласот на Радмила Шекеринска и нејзините упатства за член на Државната изборна комисија и неговиот „одлучувачки глас“ во изборите.

РЕКЛАМА
- Реклами -