22.8 C
Ohrid
среда, јули 28, 2021
Почетна Македонија Ловџиите ги преминаа сите граници: Орел убиен со сачмарка и закачен со...

Ловџиите ги преминаа сите граници: Орел убиен со сачмарка и закачен со раширени крилја меѓу две дрвја!

Translate (Eng):[gtranslate]

Орел, убиен и растргнат меѓу две дрвја кај село Луганци! Жестоки реакции на социјалните мрежи.

РЕКЛАМА
- Реклами -