Директорката на УЈП заедно заедно со нејзниот татко, актерот Ѓокица Лукаревски скенираат фискални сметки

И таткото на диркторката на Управата за јавни приходи Сања Лукаревска, актерот Ѓокица Лукаревски се вклучи во промоцијата на мерката „МојДДВ“.

На својот фејсбук профил, Лукаревска објави фотографија на којашто заедно со својот татко додека пијат кафе скенираат сметки.

„Скенираме“, напиша Лукаревска.

Во промоцијата на мерката досега се вклучија голем број јавни личности и политичари.

ОСТАВИ КОМЕНТАР

Please enter your comment!
Please enter your name here