9.9 C
Ohrid
недела, декември 3, 2023
ПочетнаЗабава''Дечки имаме нов хит'': Песната се вика ''Камера'' (ајмо јаша.)

”Дечки имаме нов хит”: Песната се вика ”Камера” (ајмо јаша.)

Кристијан Божинов Кико и група Болеро се пофалија дека снимиле четири видео записи во еден ден. Па за ваква песна немале ни потреба да снимаат.

Тој пее камерака камера камера тааа сакам да се сликам. Оваа песна не ви ја препорачуваме на празен желудник да се слуша….

spot_img
ПОВРЗАНИ СТАТИИ

Најпопуларни

Повеќе постови

Полицијата заплени автомобил, со вештачење и ДНК анализа ќе се проверува дали во него била Вања

Врз еден автомобил кој полицијата го заплени доцна синоќа се врши форензичка анализа. Целта е да се утврди дали е поврзан на било каков...

Исчезна 13 годишно девојче од Кочани. Пратила порака дека заминува во странство

Исчезна 13 годишно девојче од Кочани. Пратила порака дека заминува во странствоЗ.Н. (32) од Кочани пријавила исчезнување на нејзината 13 годишна ќерка. Според пријавеното,...

Приведени пет лица поврзани со исчезнувањето на 14-годишната Вања

Пет лица се приведени доцна синоќа поврзани со случајот на исчезнувањето на 14 годишната Вања Ѓорчевска, истрагата има напредок но во интерес на истрагата...

Македонија ќе произведува дронови и малокалибарска муниција, ќе има една од најголемите, ако не и најголема фабрика за производство на муниција во југоисточна Европа

Македонија започнува со сериско производство на дронови, Инфомакс ексклузивно го дознава името на првиот македонски дрон!Македонија ќе произведува дронови и малокалибарска муниција, ќе има...