15.5 C
Ohrid
вторник, мај 17, 2022
Почетна Забава ''Дечки имаме нов хит'': Песната се вика ''Камера'' (ајмо јаша.)

”Дечки имаме нов хит”: Песната се вика ”Камера” (ајмо јаша.)

Translate (Eng):[gtranslate]

Кристијан Божинов Кико и група Болеро се пофалија дека снимиле четири видео записи во еден ден. Па за ваква песна немале ни потреба да снимаат.

Тој пее камерака камера камера тааа сакам да се сликам. Оваа песна не ви ја препорачуваме на празен желудник да се слуша….