13.9 C
Ohrid
понеделник, јуни 14, 2021
Почетна Забава Наставничка стана хит со нејзината „обука“ за бришење со тоалетна хартија (видео)

Наставничка стана хит со нејзината „обука“ за бришење со тоалетна хартија (видео)

Translate (Eng):[gtranslate]

Проблемот е што понекогаш, овие теми се важни за нашата среќа или нашето здравје.

Знаете ли кое важно нешто го учите во детството и го користите до крајот на животот? Како да се избришете после одење во тоалет.

Една наставничка ја сфатила важноста на оваа „вештина“, па им одржала лекција на своите ученици на навистина креативен начин.

РЕКЛАМА

- Реклами -