12.9 C
Ohrid
понеделник, октомври 25, 2021
Почетна Uncategorized @mk Арсим Зеколи: Причината за недавање датум? Али Ахмети.

Арсим Зеколи: Причината за недавање датум? Али Ахмети.

Translate (Eng):[gtranslate]

Причината за недавање датум? Али Ахмети. Човекот ја сруши СФРЈ, ЈНА, 3 претседатели, 8 премиери, десетици министри, Македонија и Паско Кузман. Сега им се намерачил на ЕУ и НАТО. Смејте се вие. Командант Генералот гледа се и слуша се.

Ова го објави Арсим Зеколи на својот твитер

РЕКЛАМА