15.4 C
Ohrid
вторник, септември 22, 2020
Почетна Забава Сваќе мори полека: Елено моме и големи цицки не одат заедно (ВИДЕО)

Сваќе мори полека: Елено моме и големи цицки не одат заедно (ВИДЕО)

Translate (Eng):[gtranslate]

Не е секоја сваќа за на оро. Оваа на пример сигурно го собрала целото внимание, па сватовите заборавиле на чија свадба се дојдени. Среќа не играат пајдушко. Тогаш можеби и жртви ќе имаше.

РЕКЛАМА
- Реклами -