11.7 C
Ohrid
недела, декември 3, 2023
ПочетнаЗабаваСпиев со оженет маж, а потоа...

Спиев со оженет маж, а потоа…

Мажот (32) го запознала во едно кафуле. На него сè ѝ се допаѓало, неговото однесување, неговите зелени очи… Веднаш ѝ се допаднал и ѝ бил многу шармантен. Веќе во првиот разговор ѝ кажал дека е во брак, а и следниот пат кога се сретнале (повторно во кафуле) многу ѝ зборувал за неговата сопруга.Наспроти тоа, сепак таа флертувала со него и наскоро си размениле телефонски броеви.„Кога му го дадов својот мобилен телефон, знаев дека набрзо ќе имаме сексуален однос“ – напишала. Прво договориле состанок, отишле во кино и се бакнале.Неколку денови подоцна се случило: 21-годишната девојка знаела дека тоа е погрешно, но сепак спиела со него во неговиот автомобил.„Тоа беше најдобриот сексуален однос во мојот живот“.Почнале да се гледаат речиси секој ден, секогаш тајно, а наскоро се појавиле и емоции.„Бев вљубена во маж кој морав да го кријам затоа што моите пријатели беа згрозени од тоа“.Во еден момент таа му рекла: „Те сакам“, а тој ѝ возвратил на истиот начин, но тоа го одрекол неколку денови подоцна. Таа патела – била заљубена во маж кој никогаш нема да биде со неа. Се чувствувала лошо, знаејќи дека тој е покрај друга жена и дека таа ќе му остане доколку ја прекине аферата со неа, а таа ќе остане сама.„Почнав да излегувам со други мажи. Му го премолчував тоа затоа што кажа дека ме сака само за себе“.Тој почнал да ги избегнува нејзините повици и некогаш одвреме-навреме се појавувал кај неа. Тоа било премногу за неа: „Го прекинав тоа“.Неколку години подоцна појасно гледала на работите. Тага, одбивање, лаги… Сето тоа било само лошо време за неа. Напишала: „Тоа не беше љубов, тоа што го имавме беше нешто од страст, празнина и тага. Дали тоа повторно би го направила? Во никој случај“.Таа ги предупредила и сите други девојки: „Немојте да паѓате во такво искушение – навистина не е вредно“

spot_img
ПОВРЗАНИ СТАТИИ

Најпопуларни

Повеќе постови

Полицијата заплени автомобил, со вештачење и ДНК анализа ќе се проверува дали во него била Вања

Врз еден автомобил кој полицијата го заплени доцна синоќа се врши форензичка анализа. Целта е да се утврди дали е поврзан на било каков...

Исчезна 13 годишно девојче од Кочани. Пратила порака дека заминува во странство

Исчезна 13 годишно девојче од Кочани. Пратила порака дека заминува во странствоЗ.Н. (32) од Кочани пријавила исчезнување на нејзината 13 годишна ќерка. Според пријавеното,...

Приведени пет лица поврзани со исчезнувањето на 14-годишната Вања

Пет лица се приведени доцна синоќа поврзани со случајот на исчезнувањето на 14 годишната Вања Ѓорчевска, истрагата има напредок но во интерес на истрагата...

Македонија ќе произведува дронови и малокалибарска муниција, ќе има една од најголемите, ако не и најголема фабрика за производство на муниција во југоисточна Европа

Македонија започнува со сериско производство на дронови, Инфомакс ексклузивно го дознава името на првиот македонски дрон!Македонија ќе произведува дронови и малокалибарска муниција, ќе има...