13.9 C
Ohrid
сабота, септември 18, 2021
Почетна Македонија Се расправале за продажба на стан во Скопје и на крај ја...

Се расправале за продажба на стан во Скопје и на крај ја истепал

Translate (Eng):[gtranslate]

Вчера напладне Б.А.С.(39) од Скопје пријавила дека на улицата “Прашка“ во фирма била физички нападната од едно лице, со иницијали С.А..

МВР во дневниот билтен јавува дека на нападот претходело недоразбирање околу продажба на стан. Се работи на расчистување на случајот, велат од полицијата.

РЕКЛАМА
- Реклами -