9.9 C
Ohrid
четврток, октомври 1, 2020
Почетна Забава Братот со ново видео: ''Кај е сега Груевски да го пикнам во...

Братот со ново видео: ”Кај е сега Груевски да го пикнам во кантата”

Translate (Eng):[gtranslate]

Битолската легенда ”кај си бе брат” заедно со Ритко снимија ново видео за Груевски. Братот е разочаран од државата, и сака сите да ги напика во канта 🙂

 

РЕКЛАМА
- Реклами -