10.9 C
Ohrid
недела, февруари 25, 2024
ПочетнаЗабаваСите сакаат да пробаат од лебот на Агнеса

Сите сакаат да пробаат од лебот на Агнеса

Освен што важи за одлично стилизирана дама и една од најуспешните инфлуенсерки кај нас, Агнеса Органџиева одлично се снаоѓа и во кујна.
Во неколку наврати истакна дека е одлична домаќинка и дека иако многумина мислат дека не се снаоѓа во кујна, сепак готви одлични јадења.
Сега Агнеса изненади со неколку фотографии. Имено таа сподели фотографии од леб, но не обичен туку со логото на светски познатиот бренд Луј Витон.
Во описот на фотографијата го означи брендот но не се знае дали самата го подготвила или сликата ја симнала од интернет?!?

spot_img
spot_img
ПОВРЗАНИ СТАТИИ

Најпопуларни

Повеќе постови

ДУИ во програмата планира 4 часа работно време во петок

Секој петок на работа до 13 часот. Партијата ДУИ со предлог, петоците да се работат со скратено работно време. Целта е велат,...

Трамп: Црнците ме сакаат бидејќи сум дискриминиран како нив

Кандидатот за уште еден претседателски мандат во Белата куќа тврди дека неговата поддршка меѓу Афроамериканците пораснала поради неговите четири кривични случаи и за тоа...

Јована Тренчевска: Би испила кафе со Александар Македонски за да му го покажам Скопје 2014

Тренчевска: Би испила кафе со Александар Македонски за да му го покажам Скопје 2014. Претседателката на форум на жени на Социјалдемоктратскиот сојуз на Македонија, Јована...

Сите нудат кандидати, само Вевчани нуди Господин за претседател, Господин Попоски собира потписи за кандидатура

Вевчанецот Господин Попоски започна да собира потписи за кандидатура и за Супер радио и OhridPress изнесе дел и од неговите ставови и зошто се...