15.9 C
Ohrid
понеделник, април 15, 2024
ПочетнаМакедонијаВИДЕО: „Мито е Тито“ - Фан го истетовирал Митко Јанчев

ВИДЕО: „Мито е Тито“ – Фан го истетовирал Митко Јанчев

Мито е Тито“. Овој текст стои под тетоважата на фан на Митко Јанчев, кој го истетовирал неговиот лик.

Видеото кое се појави на социјалните мрежи има над илјада прегледи и осум споделувања, а засега не се знае идентитетот на фанот на јанчев кој решил и да го истетовира на телото.

Mito e Tito !!!🐸🐸🐸

Gepostet von Bullfrog Tattoo Studio am Mittwoch, 6. November 2019

spot_img
spot_img
ПОВРЗАНИ СТАТИИ

Најпопуларни

Повеќе постови

О2: Мијалкови започнаа да градат луксузен хотел во Охрид, уништена шума стара 70 години

Во Охрид, над Горица 3 започнува градба на хотел, а за таа цел е унишена стара шума над 70 години која ја засадиле жители...

Загина познат фотограф од Гостивар, албанските партии ги откажаа митинзите

Четириесет и тригодишниот Едмонд Амзаи, познат фотограф од Гостивар и сопственик на фото-студиото „Акон“, денеска загинал во тешка сообраќајна несреќа во Велес, пренесоа медиумите...

Јелена Спенџарска: Имав хејтери оти сум од Берово, ама сепак успеав во животот.

Водителката Јелена Спенџарска е вечерашна гостинка во 11-та епизода на Бомбакис поткастот. Таа раскажува за почетоците на својата кариера, предизвиците со кои се соочувала...

Уапсен па пуштен на слобода бегалецот Грујевски

Екс началникот на Петтата управа во УБК и бегалец, Горан Грујевски вчера бил уапсен во Загреб по распишана меѓународна потерница од македонските власти но...