ВИДЕО: „Мито е Тито“ – Фан го истетовирал Митко Јанчев

Мито е Тито“. Овој текст стои под тетоважата на фан на Митко Јанчев, кој го истетовирал неговиот лик.

Видеото кое се појави на социјалните мрежи има над илјада прегледи и осум споделувања, а засега не се знае идентитетот на фанот на јанчев кој решил и да го истетовира на телото.

Mito e Tito !!!🐸🐸🐸

Gepostet von Bullfrog Tattoo Studio am Mittwoch, 6. November 2019

ОСТАВИ КОМЕНТАР

Please enter your comment!
Please enter your name here