29.9 C
Ohrid
четврток, јуни 24, 2021
Почетна Свет Балканот се загрози: Политичар од Босна заврши на порно сајт (ВИДЕО)

Балканот се загрози: Политичар од Босна заврши на порно сајт (ВИДЕО)

Translate (Eng):[gtranslate]

олитичар од БиХ, Аган Буниќ се најде во центарот на секс скандал кој одекна ширум регионот.

Имено, наводните порно видеа на поранешниот претседател на Општина Бучим и актуелниот претседател на Собранието на кантонот Уна-Сана се најде на страницата за возрасни Порнхуаб, пишува Avaz.ba.

За изнесување на снимките во јавноста обвинет е самиот тој.

РЕКЛАМА

Сепак, иако има видео на страницата Порнаб, наречено „Претседател на Собранието на УСК – Аган Буниќ во акција“, на кое, наводно, се жали, не е јасно кој е на видеото или кој го закачил.

На снимката  во ниту еден момент не се гледа лицето на „актерот“.

Наводно ги испратил своите интимни фотографии до жени и девојчиња што ги познава.

За да го гледате видеото, кликнете тука.

- Реклами -