23.9 C
Ohrid
вторник, септември 21, 2021
Почетна Забава Работите не тргнаа според планот на струшкото градилиште. (Видео)

Работите не тргнаа според планот на струшкото градилиште. (Видео)

Translate (Eng):[gtranslate]

Вредниот работник толку се занесе во работата, што заборави дека може да падне во водата…

Се крштева чедото божјо…….

РЕКЛАМА

motika

- Реклами -