11.9 C
Ohrid
понеделник, февруари 26, 2024
ПочетнаЗабаваВидео: Учесничка во шоуто супер талент "изела" колбаси со задникот

Видео: Учесничка во шоуто супер талент “изела” колбаси со задникот

Една комичарка успеала да ги згрози членовите на жирито на германскиот Суперталент кога ги соблекла гаќите на сцената и потоа “изела” неколку колбаси со својот задник.

Жирито и публиката не можеле да веруваат кога Даки Лоринџ ги соблекла панталоните и ѓаките, а потоа го покажала грбот и задникот на кој било нацртана кучешка глава.

Во текот на точката, таа седнала на подот и со задникот свртен кон жирито се движела по сцената, а потоа “изела” и неколку колбаси. Членовите на жирито биле толку згрозени што го одвраќале погледот и ја покривале својата уста во неверување.

spot_img
spot_img
ПОВРЗАНИ СТАТИИ

Најпопуларни

Повеќе постови

Со самото вадење на органите и го спасиле животот: Нема вина кај лекарите за случајот со Веапоска покажува вешатчењето

Со вкрстено испрашување на вештакот, професор доктор Драге Дабески, кој на барање на обвинетите го изработи вештиот наод за отстранувањето на матка, јајник и...

Спречен шверц на апарати за игри на среќа на царинската испостава Гевгелија

Девет апарати за игри на среќа, како и 405 делови за одржување, се запленети откако увозник се обидел да ги прошверцува помеѓу пријавена стока...

Б.Н. од Македонски Брод го освои Супер милионер џекпотот вреден фантастични 20.555.130 милиони денари

Б.Н. од Македонски Брод е играчот кој фантастични 20.555.130 денари. Тој е среќниот сопственик на вториот СУПЕР МИЛИОНЕР на Видеолотарија Касинос Австрија, оваа година. Македонски...

На денешен ден, 26 февруари во 1948 година, е роден Ѓорѓи Колозов, последниот македонски цар

На денешен ден, 26 февруари во 1948 година, е роден Ѓорѓи Колозов, последниот македонски цар и Господ – еден од најпознатите и најдобрите македонски...