-1.1 C
Ohrid
петок, декември 8, 2023
ПочетнаUncategorized @mkКонечно убава вест од Македонија: „Бисер“ и „Поинт“ му го разубавија...

Конечно убава вест од Македонија: „Бисер“ и „Поинт“ му го разубавија роденденот на ова момче од Струмица.

Момче по име Ербе кое секојдневно граѓаните на Струмица го гледаат на струмичкиот плоштад. Тој е културен и мирен, без да прави проблеми. Младите кои секојдневно пијат кафе низ кафулињата велат дека тој е пример како треба да се однесуваат останатите. Неодамна Ербе го прослави својот роденден, но овојпат во друштво на „Бисер“ и салонот за убавина „Поинт“. Санја Петрова која е вработена во „Бисер“ вели дека Ербе заслужува големо внимание бидејќи е прекрасно момче. „Ние сме уште посреќни што му го разубавивме роденденот“– вели таа. Среќен роденден и од нас Ербе!

spot_img
ПОВРЗАНИ СТАТИИ

Најпопуларни

Повеќе постови

Агелер најави нови имиња: Македонија се соочува со епидемија од корупција

Има различни етапи и различни начини на кои луѓето кои се наоѓаат на црната листа можат да пријават незадоволство, но во секој случај ние...

И шоферот на Палчо доби гратис шишање за во Шутка !!!

Судија на претходна постапка од Основниот кривичен суд Скопје го прифати предлогот на Обвинителството, и му одреди 30-дневен притвор на возачот кој го возел...

Првото селфи на Боки 13 откако е на слобода- Мора да признаеме како за болен човек, добро изгледа !!!

Бојан Јовановски, познат како Боки 13 објави фотографија на својот Фејсбук, прво селфи на слобода. „Првото селфи на слобода после повеќе од 4 години. Господ...

Возачот на Палчо не чувствува вина: Јас го возев на болница

Стефан Димковски, кој го превезуваше Љупчо Палевски-Палчо и заврши во притвор, не чувствува вина во случајот со убивањето на Вања Ѓорчевска, одговори тој на...