18.3 C
Ohrid
недела, септември 26, 2021
Почетна Забава Газда Столе од Кочани бара жена преку видео порака на интернет

Газда Столе од Кочани бара жена преку видео порака на интернет

Translate (Eng):[gtranslate]

Има фирма, дуќан, куќа на 2 спрата. Годините не се важни, важно е да се согласи за брак. На кого му е до смеење нека се смее, а ако има сериозни кандидатки нека му се јават на господинот, да се усреќи.

РЕКЛАМА
- Реклами -