8 C
Ohrid
петок, декември 13, 2019
Почетна Забава Од улично украсување во Тетово го издвојуваме ова видео.

Од улично украсување во Тетово го издвојуваме ова видео.

Translate (Eng):[gtranslate]

Градоначалничката на Тетово Теута Арифи ги започна првите подготовки, за новогодишното украсување…

Нели е прекрасно?

РЕКЛАМА

 

- Реклами -